Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadın ve Cin

YazarMesaj
songül
PAŞA
PAŞA
songül

Kadın ve Cin Empty
MesajKonu: Kadın ve Cin   Kadın ve Cin Icon_minitime2/6/2007, 17:26

Kadın ve Cin

Kapi vurulur ve bir erkek kapiyi açar.

Kadin: " iyi günler az önce caminiz kirildi ve bunu yapan benim çocugum, lütfen özrümü kabul edin ne kadar masrafi varsa ödemek istiyorum" der.

Adam: "Hiç sorun degil çocugunuz cami kirdi ve içeri giren top degerli bir vazoya çarpti ve o da kirildi"

kadin daha fazla üzülür ve içeri girdiginde gerçekten bir vazoyu kirilmis görür.

"Çok üzgünüm bununda masrafini ödemek istiyorum" der.

Adam: "Hiç önemli degil aslinda çok büyük bir iyilik yaptiniz bana"

Kadin merakla: " Ama caminiz ve degerli bir vazonuz kirildi nasil olur" der

Adam: "Hanfendi ben bir cinim ve 100 yildir o Vazoda hapis kalmistim, cocugunuz sayesinde özgürlügüme kavustum, dileyin benden ne dilerseniz " der.

Kadin sevinçle: "Ayy ne desem güzel bir malikane istiyorum hem de Paris'te. "

Adam bir kisa telefon konusmasi yapar ve: "Tamam hanfendi isteginiz oldu, dilediginiz zaman gidebilirsiniz yeni evinize " der ve "ya ikinci dileginiz? " diye sorar...

"çok lüks kiyafetler istiyorum"

Adam kisa bir telefon konusmasi yapar ve: "armani, versace ve dkny'de kiyafetleriniz hazir alabilirsiniz" der ve üçüncü istegi sorar.

Kadin: "En degerli mücevherleri istiyorum" der..

Adam bir telefon konusmasi sonrasi : "ok bvlgari ve >tiffany" den dilediginiz mücevherleri alabilirsiniz " der.

Kadin havalara uçmustur ve adam: "yalniz bende birsey rica etsem sakincasi olur mu? " diye sorar.

Kadin merakla: " Nedir? "

Adam: "Biliyorsunuz 100 yildir bu vazodayim. Kac zamandir bir kadin yüzü görmedim acaba bir gece benimle olur musunuz?" Diye sorar..

Kadin biraz düsündükten sonra: " Neden olmasin?" der ve Sabaha kadar birlikte olurlar...

Sabah uyandiklarinda adam: " Güzel hanfendi acaba kaç yasinda?" Diye sorar,

kadin: " 32 " der.

Adam da: "VAY BE BU YASTA HALA CINLERE INANIYOR MUSUNUZ?"

Kadın ve Cin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-